ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 9

bullet.png Użytkowników online: 1
Portalka1

bullet.png Łącznie użytkowników: 25,774
bullet.png Najnowszy użytkownik: aknawar

Ostatnie komentarze
bullet.png "Wydaje mi się, że...
bullet.png " W punkt"-jak powia...
bullet.png Kazimierz i owszem ;)
bullet.png Wydaje mi się, że ...
bullet.png Napisałem o tym, bo...
bullet.png Moja ulubiona autork...
bullet.png Niestety z wiekiem i...
bullet.png Gratulacje! Noblist...
bullet.png "...pozwoliłem sobi...
bullet.png cieszę się bardzo
Publiczny profil użytkownika Zetka
Awatar Nazwa użytkownika Zetka
Typ konta Użytkownik
Data rejestracji 12. maj 2010
Data ostatniej wizyty 21. październik 2019
Statystyki
Postów w shoutboksie 199
Komentarzy 179
Postów na forum 1,649

Zetka Aktywność na forum
Statystyki 5 Tematy :: 1,649 Postów :: <1 Tematów na dzień :: <1 posty/dzień
Zetka zajmuje miejsce 3. w ilości napisanych postów z 5% wszystkich postów.
Ostatnie tematy (Pokaż posty) Forum Ostatni post
strajk 2019 pomoc psychologiczno-pedago... 29. marzec 2019 10:31
WAŻNE!!! Konsultacja projektu rozp. ... pomoc psychologiczno-pedago... 28. kwiecień 2017 15:57
zwolnienie z wf prawo oświatowe 26. wrzesień 2014 17:09
podawanie lekarstw uczniowi opieka 20. wrzesień 2011 17:20
konflikt SU - RR różności 09. czerwiec 2011 17:51
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

19. październik 2019 20:18
do końca lutego w ostatnim roku nauki w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej.

19. październik 2019 20:16
Tak było w ramówce z 2012 roku. W przypadku szkoły podstawowej – do końca lutego danego roku szkolnego odpowiednio w klasie III i klasie VI, w przypadku gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej

19. październik 2019 09:59
Tak wiem,znalazłam, ale był zapis swego czasu, że do końca lutego rodzić składa wniosek. Pytanie czy to obowiązuje nadal, czy to dotyczyło gimnazjum?

19. październik 2019 08:26
Wszystko to znajdziesz w ramówce § 5, o czym pisałem już poniżej.

19. październik 2019 08:26
W przypadku szkoły ponadpodstawowej – nie później niż do końca roku szkolnego w ostatnim roku nauki.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png wymiar czasu pedagoga
bullet.png OP żąda inf.
bullet.png zastępstwa realizow...
bullet.png hospitacja pedagoga
bullet.png egzamin ósmoklasist...
Najciekawsze tematy
bullet.png zajęcia rewalida... [978]
bullet.png Prezentacja [494]
bullet.png wymiar czasu peda... [376]
bullet.png nauczanie indywid... [275]
bullet.png zastępstwa reali... [130]