Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Diora 21. wrzesień 2020
Dziękuję Smile
Kazimierz 21. wrzesień 2020
Piszesz o nauczycielu współorganizującym kształcenie. Czyżby podczas przerw szedł do domu?
Tak, są takie zapisy, np. w KN. Zawsze jest tam mowa o GODZINACH PRACY nauczyciela, a godzina to zawsze 60 minut.
Czy jest gdzieś jasny zapis mówiący, że jego godzina pracy to 60 minut. Tak jak ma to miejsce w przypadku pedagoga szkolnego?
który kończy pracę np. po 4/45 minutowych lekcjach, a potrzeby są ogromne i liczy się każda minuta.
Zetka, nie wszędzie. U nas z 60 min. godziny pracy rozliczany jest tylko pedagog i logopeda. Mamy od niedawna nauczyciela współorganizującego w klasach młodszych zatrudnionego na niepełny etat,
Rozumiem Smile Smile Smile Jednak mało kumaty jestem. Smile
Ewa1444 21. wrzesień 2020
Kazimierzu , impreza w Domu Kultury z okazji " półmetka" nauki w szkole średniej .
Co to takiego, połowinki?
Kochani , mam prywatne pytanie , które nurtuje mnie od kilkunastu dni. Co sądzicie na temat organizacji imprezy typu POŁOWINKI w obecnej sytuacji ? Chyba jestem jedyną mamą, która ma obawy
Zetka 21. wrzesień 2020
Warto chyba powtórzyć po raz n-ty, że godzina pracy KAŻDEGO nauczyciela wynosi 60min. Czym innym jest czas trwania zajęć. Te są różne.
Ile wynosi czas pracy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia - 45 czy 60 minut?
reszta 17. wrzesień 2020
Ps. Zakładających nowe tematy proszę o używanie szukaja
Sorry. W czasie przenosin usunelam temat
Diora 16. wrzesień 2020
Dziękuję za radę, sprawdzę Smile
Zetka 16. wrzesień 2020
Od kilku lat korzystam z tych propozycji. Dostosowuję je do specyfiki szkoły. Pracuję w ponadpodstawowej, ale propozycja ewaluacji wśród maluchów jest b. interesująca.
Nie fetyszyzujmy ankiet. One niewiele wnoszą, bo są najczęściej fatalnie skonstruowane. Szczególnie w klasach młodszych warto zastosować inne metody.
Podzieli się Ktoś ankietą do diagnozy czynników chroniącyh i ryzyka (rodzice, nauczyciele, uczniowie klas 2-3 SP) Smile