ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 4

bullet.png Użytkowników online: 1
karkalmaz

bullet.png Łącznie użytkowników: 25,774
bullet.png Najnowszy użytkownik: aknawar

Ostatnie komentarze
bullet.png "Wydaje mi się, że...
bullet.png " W punkt"-jak powia...
bullet.png Kazimierz i owszem ;)
bullet.png Wydaje mi się, że ...
bullet.png Napisałem o tym, bo...
bullet.png Moja ulubiona autork...
bullet.png Niestety z wiekiem i...
bullet.png Gratulacje! Noblist...
bullet.png "...pozwoliłem sobi...
bullet.png cieszę się bardzo
Publiczny profil użytkownika poziomka2
Awatar Nazwa użytkownika poziomka2
Typ konta Użytkownik
Data rejestracji 28. maj 2009
Data ostatniej wizyty 21. październik 2019
Statystyki
Postów w shoutboksie 12
Komentarzy 12
Postów na forum 147

poziomka2 Aktywność na forum
Statystyki 2 Tematy :: 147 Postów :: <1 Tematów na dzień :: <1 posty/dzień
poziomka2 zajmuje miejsce 28. w ilości napisanych postów z <1% wszystkich postów.
Ostatnie tematy (Pokaż posty) Forum Ostatni post
pedagog nauczycielem etyki dydaktyka 08. sierpień 2014 23:05
uczeń z innego rejonu/obwodu prawo oświatowe 24. luty 2011 16:57
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

19. październik 2019 20:18
do końca lutego w ostatnim roku nauki w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej.

19. październik 2019 20:16
Tak było w ramówce z 2012 roku. W przypadku szkoły podstawowej – do końca lutego danego roku szkolnego odpowiednio w klasie III i klasie VI, w przypadku gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej

19. październik 2019 09:59
Tak wiem,znalazłam, ale był zapis swego czasu, że do końca lutego rodzić składa wniosek. Pytanie czy to obowiązuje nadal, czy to dotyczyło gimnazjum?

19. październik 2019 08:26
Wszystko to znajdziesz w ramówce § 5, o czym pisałem już poniżej.

19. październik 2019 08:26
W przypadku szkoły ponadpodstawowej – nie później niż do końca roku szkolnego w ostatnim roku nauki.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png wymiar czasu pedagoga
bullet.png OP żąda inf.
bullet.png zastępstwa realizow...
bullet.png hospitacja pedagoga
bullet.png egzamin ósmoklasist...
Najciekawsze tematy
bullet.png zajęcia rewalida... [978]
bullet.png Prezentacja [494]
bullet.png wymiar czasu peda... [376]
bullet.png nauczanie indywid... [275]
bullet.png zastępstwa reali... [130]