ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 9

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,799
bullet.png Najnowszy użytkownik: Lucyna231

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
 
Nowe rozporządzenia
 


Nowe rozporządzenia



Ministerstwo Edukacji Narodowej kończy prace legislacyjne związane z reformą poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego oraz kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W Biuletynie Informacji Publicznej zamieszczone zostały następujące projekty rozporządzeń:

1. w sprawie udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach;
2. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych oraz niedostosowanych społecznie w przedszkolach, szkołach i oddziałach ogólnodostępnych lub integracyjnych;
3. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych oraz niedostosowanych społecznie w specjalnych przedszkolach, szkołach i oddziałach oraz ośrodkach;
4. w sprawie szczegółowych zasad działania publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych, w tym publicznych poradni specjalistycznych;
5. w sprawie ramowego statutu publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej.


MEN poinformował, że trwają obecnie ostatnie prace redakcyjne nad wymienionymi powyżej rozporządzeniami.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27. stycznia 2026 09:09
czemu angielskiego?

27. stycznia 2026 09:05
seklebus są na foru, wątki o awansie, zaraz wyciągnę na główną, co do gotowców - zawsze z tym walczyliśmy, ale może???

23. stycznia 2026 10:09
Dzień dobry! Jestem pedagogiem szkolnym i dzisiaj otrzymałam zapytanie od rodzica, czy uczniowi powracającemu z zagranicy należy się dodatkowa godzina na doskonalenie języka angielskiego?

22. stycznia 2026 20:48
Proszę administratora aby dodał taki temat na forum, gdyż jest on teraz bardzo potrzebny dla wielu specjalistów ubiegających się o awans i ich mentorów, którzy sa zagubieni w nowym systemie.

22. stycznia 2026 20:46
W internecie są tylko dostępne płatne przykłady takich opinii. Może warto by było zamieścić, takie przykłady na forum?

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png awans pedagoga
bullet.png zmiana orzeczenia
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png doskonalenie (studia...
bullet.png pomoc pp - po "nowsz...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum