ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 18

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,799
bullet.png Najnowszy użytkownik: Lucyna231

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
 
Wycofane maluchy
 


Wycofane maluchy


4 czerwca wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące odraczania obowiązku szkolnego. Pozostałe zapisy noweli ustawy o systemie oświaty m.in. dotyczące asystentów nauczycieli wejdą w życie 1 września 2014 r.
Rodzice będą mogli teraz - na podstawie opinii psychologa - cofnąć dziecko do zerówki, nawet gdy we wrześniu rozpocznie ono już naukę w szkole. Będą mogli to zrobić do 31 grudnia.
Obecnie decyzję o odroczeniu nauki w pierwszej klasie podejmuje dyrektor szkoły na wniosek rodziców i po przedstawieniu opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zgodnie z nowelą o odroczeniu będzie przesądzała sama opinia psychologa i wola rodziców.



Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze
#11 | bs29 dnia 09. czerwca 2014
Kazimierzu, Wodzu Nasz- poprowadź nas "na Warszawę" z kilofami, oponami(poświęcę osobiste zimówki od zaraz), czy z czym kto ma pod ręką Wink
#12 | Kazimierz dnia 09. czerwca 2014
No może po wakacjach, bo teraz za wypłatę lipcową wybieram się z całą rodziną na Malediwy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27. stycznia 2026 09:09
czemu angielskiego?

27. stycznia 2026 09:05
seklebus są na foru, wątki o awansie, zaraz wyciągnę na główną, co do gotowców - zawsze z tym walczyliśmy, ale może???

23. stycznia 2026 10:09
Dzień dobry! Jestem pedagogiem szkolnym i dzisiaj otrzymałam zapytanie od rodzica, czy uczniowi powracającemu z zagranicy należy się dodatkowa godzina na doskonalenie języka angielskiego?

22. stycznia 2026 20:48
Proszę administratora aby dodał taki temat na forum, gdyż jest on teraz bardzo potrzebny dla wielu specjalistów ubiegających się o awans i ich mentorów, którzy sa zagubieni w nowym systemie.

22. stycznia 2026 20:46
W internecie są tylko dostępne płatne przykłady takich opinii. Może warto by było zamieścić, takie przykłady na forum?

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png awans pedagoga
bullet.png zmiana orzeczenia
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png doskonalenie (studia...
bullet.png pomoc pp - po "nowsz...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum