ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 5

bullet.png Użytkowników online: 2
Joanka118, kajka32

bullet.png Łącznie użytkowników: 25,774
bullet.png Najnowszy użytkownik: aknawar

Ostatnie komentarze
bullet.png "Wydaje mi się, że...
bullet.png " W punkt"-jak powia...
bullet.png Kazimierz i owszem ;)
bullet.png Wydaje mi się, że ...
bullet.png Napisałem o tym, bo...
bullet.png Moja ulubiona autork...
bullet.png Niestety z wiekiem i...
bullet.png Gratulacje! Noblist...
bullet.png "...pozwoliłem sobi...
bullet.png cieszę się bardzo
Forum
Dostp do forum wymaga rejestracji
REJESTRACJA

Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
rejestr opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dokumentacja 34 22. wrzesień 2018 19:47
szkolenie w weekend szkolenia, kampanie, programy 10 28. sierpień 2013 14:48
ewaluacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej dokumentacja 24 22. kwiecień 2013 23:00
Praca z dzieckiem wrażliwym, wycofanym, depresyjnym /szkolenie bezpłatne/ szkolenia, kampanie, programy 1 13. listopad 2012 23:59
Sztuka rozwiązywania konfliktów /szkolenie bezpłatne/ szkolenia, kampanie, programy 1 13. listopad 2012 23:19
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

19. październik 2019 20:18
do końca lutego w ostatnim roku nauki w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej.

19. październik 2019 20:16
Tak było w ramówce z 2012 roku. W przypadku szkoły podstawowej – do końca lutego danego roku szkolnego odpowiednio w klasie III i klasie VI, w przypadku gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej

19. październik 2019 09:59
Tak wiem,znalazłam, ale był zapis swego czasu, że do końca lutego rodzić składa wniosek. Pytanie czy to obowiązuje nadal, czy to dotyczyło gimnazjum?

19. październik 2019 08:26
Wszystko to znajdziesz w ramówce § 5, o czym pisałem już poniżej.

19. październik 2019 08:26
W przypadku szkoły ponadpodstawowej – nie później niż do końca roku szkolnego w ostatnim roku nauki.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png wymiar czasu pedagoga
bullet.png OP żąda inf.
bullet.png zastępstwa realizow...
bullet.png hospitacja pedagoga
bullet.png egzamin ósmoklasist...
Najciekawsze tematy
bullet.png zajęcia rewalida... [978]
bullet.png Prezentacja [494]
bullet.png wymiar czasu peda... [376]
bullet.png nauczanie indywid... [275]
bullet.png zastępstwa reali... [130]