ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 9

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Grono 03. lutego 2022
A jak to się załatwia?
Jolanta Urbaniec Molek 03. lutego 2022
Specjalistyczne usługi opiekuńcze.
Grono 03. lutego 2022
Jak nazywa się taka pomoc z GOPsu, gdzie pracownik jeździ do domu raz w tygodniu i pracuje z dzieckiem np. mającym autyzm? Nie chodzi o asystenta. Ponoć jest taka usługa dla dzieci?
Kazimierz 01. lutego 2022
Po prostu, robiłem to i to (krótko), takie wyciągnąłem wnioski i proponuję (rekomenduję) takie i takie działania. Prosto jasno, krótko i celowo.
Kazimierz 01. lutego 2022
Jak się przyzwyczaisz, to docenisz Smile
wioletka 01. lutego 2022
Dziękuje Kazimierzu za odpowiedź. Forma opisowa była zawsze dla mnie najlepiej opisującą moją pracę, ale cóż teraz sa inne oczekiwania ze strony dyrekcji...
Kazimierz 01. lutego 2022
Jak najbardziej sensowne podejście. Już od dawna przeszliśmy na ten typ "sprawozdawczości".
wioletka 01. lutego 2022
Witajcie! Mam przygotować sprawozdanie pedagoga składające się z samych wniosków i rekomendacji. Czy ktoś z Państwa został zobowiązany do napisania sprawozdania w takiej formie?
Kazimierz 01. lutego 2022
kalter 31. stycznia 2022
Witam, poszukuję materiałów dotyczących problemów emocjonalnych w związku z izolacją pandemiczną tj. zdalnym nauczaniem
jols 30. stycznia 2022
Ja tez pisze kilka sprawozdań choć z rewalidacji nie wiem po co skoro to są moje nadgodziny i do tego wszystko omawiamy na zespole wspierającym…
mucha27 29. stycznia 2022
U mnie: z realizacji Programu W-P, pomocy psych, pedagogów, rewalidacji i takie w tabeli z pracy dyd-wych. Koniec semestru i roku, to mój ulubiony czas Sad
nicolai0 27. stycznia 2022
#jols - do tej pory tak, ale po po ostatnich "dokumentach niewymaganych" szefostwo u mnie zrezygnowało z tego.
KatarzynkaM 27. stycznia 2022
Tak Sad
jols 27. stycznia 2022
Czy piszecie na półrocze sprawozdanie z pracy pedagoga szkolnego i pomocy psych pedagog?
nalo 26. stycznia 2022
Dziękuję Kazimierzu😊
Kazimierz 26. stycznia 2022
Nie.
nalo 26. stycznia 2022
Dzień dobry, czy jako członkowie zespołu interdyscyplinarnego piszecie opinie co miesiąc o każdym uczniu rodziny objętej niebieską kartą?
Kazimierz 20. stycznia 2022
No to, co robił zespół, o którym piszesz i jakie wnioski wyciągnął na podstawie tego, co robił.
Monika23 20. stycznia 2022
Mam pytanie, czy ktoś pisał już sprawozdanie zespołu ds.rozpoznawania problemów w sferze emocjonalnej, społecznej, fizycznej uczniów ? nie wiem co ma tu wpisać

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]