ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 4

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Kazimierz 08. listopada 2021
A czy Waszym zdaniem, dziecko takiej pomocy potrzebuje?
Diora 07. listopada 2021
Witam Smile Czy opinia PPP o objęciu pomocą p-p w przedszkolu jest ważna w szkole - (I etap edukacyjny)?
Kazimierz 03. listopada 2021
Pani od polskiego się myli Smile
monikaxbe 03. listopada 2021
Dziękuję. Pani od polskiego upiera się że jest ważna rok, stąd moje pytanie. Jestem początkującym pedagogiem dlatego moje zapewnienia nic dla niej nie znaczyły. Dziękuję
Kazimierz 03. listopada 2021
dysleksji", to trudno to nadal honorować np. w klasie siódmej.
Kazimierz 03. listopada 2021
Jeśli przez pojęcie "ważność" rozumiesz branie pod uwagę zaleceń, to do wydania kolejnej opinii. Oczywiście, jeśli uczeń miał np. opinię z klasy 2 z diagnozą "ryzyko dyslek
monikaxbe 03. listopada 2021
Witam wszystkich.Kwestia sporna pomiędzy pedagogiem a nauczycielem języka polskiego - jak długo ważna jest opinia psychologiczno - pedagogiczna, kiedy nie ma w niej wskazania o powtórnej diagnozi
Aneta25 01. listopada 2021
Ja to rozumiem,ale coraz częściej takie brednie są przekazywane przez wizytatorów i audytorów zewnętrznych wynajmowanych przez gminy, żeby ciąć wydatki na oświatę m.in. nasze etaty.Już du
beata100 01. listopada 2021
Jak pedagog może spędzać cały czas z uczniem, przecież uczniowie mają lekcje.
Aneta25 01. listopada 2021
Pedagog nie ma być w gotowości, tylko spędzać cały czas z uczniem, to wskazania audytorki i wizytatorów przekazane mojej dyrekcji.
Aneta25 01. listopada 2021
Jeśli mamy zajęcia w ramach ppp a uczeń jest nieobecny, wówczas nie mamy za nie wypłacone. Dlatego piszę, że mamy płacone za zrealizowane. Kontrolujący wskazują, że mamy cały czas spędza
Kazimierz 30. października 2021
Dyrektor w każdej chwili może jego "gotowość" wykorzystać.
Kazimierz 30. października 2021
Nie sądzę. Smile Może w niektórych wypadkach, ale na pewno nie we wszystkich. Pytanie, co rozumiemy przez słowo "przepracowane". Nauczyciel będący w gotowości do pracy też pracuje.
Aneta25 30. października 2021
My mamy płacone za godziny przepracowane.
Zetka 28. października 2021
Należy się. Tu masz argumenty prawne: https://sejm.gov....amp;view=1
Kimkolwiek 28. października 2021
Pytanie: ZŚK, czy jeżeli uczeń jest nieobecny to nauczycielowi należy się wynagrodzenie?
nicolai0 27. października 2021
Krótko po premierze uczniowie pytali czy oglądałem (tak). Pogadaliśmy trochę o serialu i w sumie tyle. Problemów nie stwierdzono Smile
Ewa1444 27. października 2021
"Squid Game" - spotkaliście się z tym problemem ?
Kazimierz 26. października 2021
A lepiej powiedzieć, że z wybranych.
Kazimierz 26. października 2021
Jeśli pytasz w kontekście formalnym (np. egzaminy), to nie ze wszystkich.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]