ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 5

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kantylena 09. lipca 2021
U nas ZRKES prowadzi psycholog...
Paulina281979 09. lipca 2021
Dodatkowe godziny.
Diora 09. lipca 2021
Paulina281979 w ramach pensum, czy jako dodatkowe godziny z ppp?
Paulina281979 08. lipca 2021
U nas prowadził nauczyciel historii mający kurs z socjoterapii, ale wizytator zakwestionował to w arkuszu na przyszły rok i zajęcia te będzie od września prowadził pedagog szkolny ( bez kursu
greenie 08. lipca 2021
U mnie pedagogika opiekuńczo -wychowawcza
Grono 08. lipca 2021
Z jakimi kwalifikacjami specjaliści prowadzą u Państwa w szkołach zajęcia emocjonalno - społeczne?
reszta 07. lipca 2021
witajcie opaleni!!! jak wakacje? odpoczywacie? Uważajcie na siebie!!!
Grono 04. lipca 2021
Jeśli uczeń z autyzmem nie ma wpisane w orzeczeniu, że ma być zwolniony z drugiego języka, co w takiej sytuacji? Czy można zwolnić na wniosek rodzica i decyzje wtedy podejmuje dyrektor?
Kazimierz 26. czerwca 2021
wynagradzani na poziomie "górnej półki" klasy średniej, żeby najlepsi (a nie ci z przypadku i z negatywnego wyboru) garnęli się do kształcenia przyszłych elit naszego kraju.
Kazimierz 26. czerwca 2021
Ani Solidarność, ani ZNP nie doprowadziły do zmiany statusu społeczno-kulturowego i ekonomicznego nauczycieli jako tych, którzy powinni być
Kazimierz 26. czerwca 2021
a to byłaby jedyna szansa, żeby coś zdziałać. I tak na prawdę, to nie do końca chodzi tu o pensum, a o godne płace.
Kazimierz 26. czerwca 2021
wpłynie i na nasze pensum. Na związki zawodowe (ani jedne, ani drugie) nie ma co liczyć. Prędzej Słońce zajdzie na wschodzie, niż podejmą wspólne działania w naszych sprawach,
Kazimierz 26. czerwca 2021
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. To byłoby wróżenie z fusów. Wydaje mi się jednak, że wcześniej czy później pensum nauczycieli zostanie podniesione. Co oczywiście
poziomka2 26. czerwca 2021
Kazimierzu, a na ile realne jest to czy te propozycje wejdą w życie?
Kazimierz 26. czerwca 2021
To są na razie tylko spekulacje.
bona 26. czerwca 2021
beata100- skąd taka wiadomość? to pewne?
Aneta25 25. czerwca 2021
To będzie super okazja do obcinania nam etatów.Takie 3/4 lub 1/2 daje niezłe oszczędności, a pracy na cały etat lub lepiej.
Aneta25 25. czerwca 2021
Skąd te wiadomości?
beata100 25. czerwca 2021
Pedagodzy, psycholodzy, logopedzi- nowe pensum 26 godz.
rabbit75 25. czerwca 2021
Ufff Smile Pola Raksa Wink

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]