ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 5

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
ngog 22. września 2020
Dziękuję, Kazimierzu, za krótką odpowiedź Smile
Kazimierz 22. września 2020
Ngog, oczywiście może.
Diora 22. września 2020
on skończył lekcje Angry
ngog 22. września 2020
krótkie pytanie: czy uczeń bez wskazania w opinii PPP może uczęszczać na ZK-K?
Diora 21. września 2020
Kazimierzu jest tak, że na początkowych przerwach jest obecny z dzieckiem, ale... kończy pracę o 11.30, zaczynając od 8.00. I wg niego to są 4 godziny. A jak coś się dzieje to pedagog, bo
Kazimierz 21. września 2020
Piszesz o nauczycielu współorganizującym kształcenie. Czyżby podczas przerw szedł do domu?
Kazimierz 21. września 2020
Tak, są takie zapisy, np. w KN. Zawsze jest tam mowa o GODZINACH PRACY nauczyciela, a godzina to zawsze 60 minut.
Diora 21. września 2020
Czy jest gdzieś jasny zapis mówiący, że jego godzina pracy to 60 minut. Tak jak ma to miejsce w przypadku pedagoga szkolnego?
Diora 21. września 2020
który kończy pracę np. po 4/45 minutowych lekcjach, a potrzeby są ogromne i liczy się każda minuta.
Diora 21. września 2020
Zetka, nie wszędzie. U nas z 60 min. godziny pracy rozliczany jest tylko pedagog i logopeda. Mamy od niedawna nauczyciela współorganizującego w klasach młodszych zatrudnionego na niepełny etat,
Kazimierz 21. września 2020
Rozumiem Smile Smile Smile Jednak mało kumaty jestem. Smile
Ewa1444 21. września 2020
Kazimierzu , impreza w Domu Kultury z okazji " półmetka" nauki w szkole średniej .
Kazimierz 21. września 2020
Co to takiego, połowinki?
Ewa1444 21. września 2020
Kochani , mam prywatne pytanie , które nurtuje mnie od kilkunastu dni. Co sądzicie na temat organizacji imprezy typu POŁOWINKI w obecnej sytuacji ? Chyba jestem jedyną mamą, która ma obawy
Zetka 21. września 2020
Warto chyba powtórzyć po raz n-ty, że godzina pracy KAŻDEGO nauczyciela wynosi 60min. Czym innym jest czas trwania zajęć. Te są różne.
Diora 21. września 2020
Ile wynosi czas pracy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia - 45 czy 60 minut?
reszta 17. września 2020
Ps. Zakładających nowe tematy proszę o używanie szukaja
reszta 17. września 2020
Sorry. W czasie przenosin usunelam temat
Diora 16. września 2020
Dziękuję za radę, sprawdzę Smile
Zetka 16. września 2020
Od kilku lat korzystam z tych propozycji. Dostosowuję je do specyfiki szkoły. Pracuję w ponadpodstawowej, ale propozycja ewaluacji wśród maluchów jest b. interesująca.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]