ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 3

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
ToJa 17. marca 2020
O super, na pewno się przydadzą ciekawe linki. Kantylena a jakie informacje do dzieci z zajęć pisałaś? Jakieś materiały, czy info, że jesteś do dyspozycji?
kantylena 17. marca 2020
https://www.mimowa.pl/ [/url]https://www.logofigle.pl/ https://www.neurogra.pl/
kantylena 17. marca 2020
O super z FDDS Smile
aneczka89 17. marca 2020
aneczka89 17. marca 2020
Bajka: https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/8b/08/5e6 f51705416d_z.pdf?1584353648
aneczka89 17. marca 2020
Polecam: https://660919d3-b85b-43c3-a3ad-3de6a9d3 7099.filesusr.com/ugd/64c685_043dfd8a71d 64cb78df2c51d21574e6b.pdf?fbclid=IwAR0Z0 iQJ51mN69GNMIL5jf8vPMG-f1XigFUpV7TmXHWyU aBEbnVHCnkXl_8
kantylena 17. marca 2020
Jutro wyślę info do rodziców o dyżurze telefonicznym jeśli ktoś potrzebuje a pojutrze do dzieci, powstała ciekawa strona https://www.psychologowie-dla-spoleczens twa.pl/
kantylena 17. marca 2020
Hej, ja póki co założyłam grupę wsparcia dla nauczycieli - czat na messengerze o 11 Smile obdzwoniłam tzw wrażliwe przypadki i wysyłam info do dzieci z zajęć specjalistycznych i ich rodziców -
ToJa 17. marca 2020
Tak właśnie pomyślałam o jakiś przydatnych linkach, ciekawych grach edukacyjnych itd. Oprócz tego robię dokumenty, które zlecił dyrektor. Może to na razie wystarczy 🤔
nicolai0 17. marca 2020
Napisałem, że jestem dostępny na dzienniku, przesłałem info z cke do 8 klas, podsyłam linki do artykułów, piszę o ekranizacjach lektur w tv (o której i gdzie). To na początek.
ToJa 17. marca 2020
Przydałby się.. Nie wiem jak ugryźć temat wykazania pracy jako pedagog i szukam fajnych rzeczy online do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych 🤔 ktoś pomoże?
sitet 17. marca 2020
Witam, może warto założyć nowy wątek (chyba, że już jest ale go nie widzę)???. Wrzucalibyśmy propozycje materiałów do PRACY ZDALNEJ. Coś dla uczniów, rodziców, nauczycieli w zakresie kom
ToJa 17. marca 2020
Jak wygląda Wasza praca z uczniami w obecnych warunkach?
Kazimierz 16. marca 2020
Dziwnych czasów doczekaliśmy. Trzeba myć ręce, gotować posiłki, rozmawiać ze swoimi dziećmi. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie zacząć czytać książki.
rabbit75 16. marca 2020
Po dłuższym przemyśleniu ... Masz rację Zetko
Zetka 16. marca 2020
Dajmy wsparcie i bądźmy do dyspozycji. To teraz jest najważniejsze. A my wykorzystajmy czas na te zadania, na które zawsze czasu brakuje. Każdy z pewnością takie ma. Zdrowia życzę Smile
Zetka 16. marca 2020
Od wielu lat staramy się oderwać dzieciaki od ekranów, a teraz mam wrażenie, że je przd te ekrany na siłę wpychamy. Wyluzujmy. Czas jest trudny dla każdego.
Grono 16. marca 2020
Proszę o kontakt na PW jeśli w Waszej szkole jest uczeń z umiarkowaną niepełnosprawnością.
mizerka00 15. marca 2020
No wlasnie
rabbit75 15. marca 2020
Też myślę jak pracować w tym czasie. Może jakiś bank pomysłów zrobić? Np. ciekawe kanały YT? Wartościowa rozrywka, aktualna, bo edupracą programową na pewno n-le się zajmą.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]