ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 1

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mary 11. marca 2020
U nas frekwencja 90 %.
reszta 11. marca 2020
zawiesili.... mądra decyzja, choć troszkę spóźniona
Kazimierz 11. marca 2020
Hm...
mucha27 10. marca 2020
Na forum dla nauczycieli oburzenie, że nie chcą zawieszenia zajęć, bo nie zamierzają odrabiać w wakacje Shock
Kazimierz 09. marca 2020
Nie ma innej dyskusji z rodzicami "w tym temacie".
adola 09. marca 2020
z końcówką " dajcie nam szansę, jeśli się nie sprawdzi, wtedy się spotkamy" U mnie zadziałało.
adola 09. marca 2020
Ja spotkałam się z rodzicami i z uśmiechem na twarzy, który miał oznaczać megaprofesjonalizm, powiedziałam coś takiego, co napisała "mucha27' mniej więcej
mucha27 09. marca 2020
A ja bym powiedziała, jak świni w koryto, żeby dorośli swoje spory rozstrzygali poza szkołą. A dzieci w szkole ze swoimi konfliktami same sobie poradzą.
mary 09. marca 2020
Co dorośli potrafią załatwiać w imię dobra dziecka - szok. Shock
mary 09. marca 2020
Właściwie jestem już w kropce. Rodzice są bardzo bojowi względem siebie, a chcą rozwiązań na poziomie szkoły. Emocje sięgają zenitu, dzieci cierpią, boją się , że rozpadnie się ich kla
adola 08. marca 2020
że emocje mogą się nakręcić
adola 08. marca 2020
"Zorganizować spotkanie z rodzicami i porozmawiać o problemie." Mam takie doświadczenia i zdecydowanie odradzam.Pewnie, że zależy to od tej konkretnej grupy ludzi ale jest ryzyko.
Uczycielka25 05. marca 2020
Mary-chciałam powiedzieć /napisać to samo co Kazimierz. Chcesz uskuteczniać "socjo" z rodzicami ? Nie wystarczy, że zbierasz ich żniwo? Juz praca z taką klasą sama w sobie jest trud
Kazimierz 05. marca 2020
Zorganizować spotkanie z rodzicami i porozmawiać o problemie.
mary 05. marca 2020
Tomek - Pytałam, rozmawiałam - konflikty, które dla dorosłych nie powinny mieć znaczenia, a jednak mają, rozbijają klasę, ranią dzieci. Smile
Tomek 03. marca 2020
mary - tak mi się skojarzyło w temacie; zamiast ankiety iść do Pani Eli, która uczyła obecnych rodziców i zapytać się o co chodzi. Wink
mary 03. marca 2020
Witam, mam prośbę. Wśród rodziców uczniów kl.5 jest konflikt, który przechodzi nam na relację wśród uczniów. Czy nie macie jakiejś ankiety, by coś więcej dowiedzieć się od rodziców?
Kazimierz 02. marca 2020
Smile
mucha27 02. marca 2020
Tomek 26. lutego 2020
blamag - nie poradnia a zespół orzekający działający przy poradni. W skrócie - może sprzęgnąć jak rzeczywiście jest n. ruchowo.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]