ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 5

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,862
bullet.png Najnowszy użytkownik: ziabulka

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Kazimierz 02. listopada 2019
to zazwyczaj znajdziesz tam i odpowiedzi. Smile
Kazimierz 02. listopada 2019
Ewa82, odszukuj proszę na forum tematy, których dotyczą Twoje pytania i tam te pytania wpisuj. Po pierwsze, tu jest za mało miejsca na odpowiedzi, a po drugie, jak znajdziesz temat....
ewa82 02. listopada 2019
rodzicówczyli np koniec września.Odnosnie zajec to wiem ze maja one trwac 45 min,jak to rozpisujecie z przedszkolakami?czy bierzecie dzieci 4 razy po 15 min?z góry dziekuje
ewa82 02. listopada 2019
takiego u siebie Smile i jeszcze pytanie czy np zajecia rozw.kompetencje emocjonalno społeczne prowadzone sa u Was od początku września czy ze tak powiem od momentu kiedy to otrzymaliście inf.zwrotna
ewa82 02. listopada 2019
witam serdecznie,prosze napiszcie czy dawaliście rodzicom do podpisania zgode na prowadzenie indywidualnych rozmów z uczniami ,[odczas nieobecności rodziców w szkole?jestem ciekawa czy macie cos t
Grono 31. października 2019
Dodam, że uczeń ma ADHD i ścieżkę.
Grono 31. października 2019
Jak myślicie czy nauczyciel ma obowiązek czy jednak nie ma obowiązku ( dobra wola) pisać w e dzienniku jakie zadaje zadania i kiedy będą sprawdziany oraz jakie materiały uczeń ma przynieść
reszta 31. października 2019
Kazimierz 31. października 2019
Pisaliśmy obszernie na ten temat na forum. Pewnie Administratorka przekieruje.
trops1 30. października 2019
Czy zdarza się u Was, że zajęcia rewalidacyjne są prowadzone w grupach czy tylko indywidualnie?
Kazimierz 30. października 2019
Zapraszam do zakładki "Warunki zatrudnienia". https://pedagogsz...ge_id=3#z6
rengroch 30. października 2019
Dowiedziałam się dzisiaj, że jest zakaz przydzielania godzin nadliczbowych pedagogom szkolnym, czy znacie może podstawę prawna takiego zakazu?
reszta 30. października 2019
EwkaP 29. października 2019
Dziękuję za informację. W takiej sytuacji jakie dokumenty musi przygotować szkoła?
Kazimierz 29. października 2019
Nie. IPET przygotowujemy tylko dla ucznia mającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
EwkaP 29. października 2019
Orzeczenie o potrzebie indywidualnego nauczania. Czy w tym przypadku piszemy IPET?
Kazimierz 29. października 2019
Obecne rozporządzenie podaje. § 15. Liczba uczestników zajęć nie może przekraczać 8.
jesssica 29. października 2019
Witam, nurtuje mnie liczba uczniów na zajęciach dydaktyczno - wyrównawczych. Jaka powinna być liczba, bo obecne rozporządzenie tego nie podaje. Wcześniej było 8. A teraz?
Kazimierz 29. października 2019
Mamy cały wątek na ten temat na forum.
kowalczyk244 29. października 2019
Co wpisujecie w rubrykę w dzienniku :Informacja o uczniach?

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]