ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 3

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,862
bullet.png Najnowszy użytkownik: ziabulka

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
agnieszkaz 29. października 2019
Jakie powinny być zapisy w dzienniku pedagoga szkolnego. proszę o wskazówki.
reszta 28. października 2019
W pomocy pp po nowszemu. Tam pisaliśmy dużo. Czytaj i korzystajCie
kowalczyk244 28. października 2019
Czy o przekierowanie mnie do wątku o zajęciach emocjonalno - społecznych.
Kazimierz 28. października 2019
Analogicznie jak w nauczaniu indywidualnym.
Magda85 28. października 2019
jaka dokumentacja ma być prowadzona przy zindywidualizowanej ścieżce realizacji obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuj
Kazimierz 27. października 2019
Beskidson 27. października 2019
Proszę jeszcze raz o prz\erzucenie mnie do forum o zgodzie rodzica na kontakty z pedagogiem szkolnym. Nie mogę znaleźć. Z góry dziekuję Smile
sisi79 27. października 2019
Jakie trzeba mieć uprawnienia, aby prowadzić zajęcia rewalidacyjne-TUS?
Zetka 27. października 2019
Kazimierz 27. października 2019
Ewa82, mamy cały wątek na forum na temat wpisów w dzięnniku. Po lekturze, pytaj.
Kazimierz 27. października 2019
Ewa P-P, nie muszą trwać cały rok.
jols 26. października 2019
Porada , konsultacja
ewa82 26. października 2019
z uczniem sprawiającym problemy wychowawcze to np.interwencja w klasie,a rozmowa z rodzicem to co wtedy? Winkmam tutaj dylematy,z gory dziekuje za pomoc
ewa82 26. października 2019
Witajcie Smile bardzo proszę napiszcie co wpisujecie w dziennik w rubrykę problemy-kiedy to np jedziecie na szkolenie,lub macie zastępstwo.Kiedy prowadzicie warsztaty to np.profilaktyka,kiedy rozmawiac
EwkaP 26. października 2019
Witam. Czy Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne muszą trwać cały rok szkolny? Czy może to być tylko cykl kilku spotkań?
Kazimierz 25. października 2019
Kurs z TUS pewnie Ci w tym pomoże, ale moim zdaniem nie daje Ci w zasadzie żadnych - z punktu widzenia prawa oświatowego - dodatkowych uprawnień.
Kazimierz 25. października 2019
Sisi79 zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne może w zasadzie prowadzić każdy nauczyciel wyznaczony przez dyrektora szkoły.
mary 25. października 2019
reszta, dziękuję bardzo
Kazimierz 25. października 2019
nela86 25. października 2019
Procedura - ciąża - uczennica lat 14

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]