ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 7

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kleopatraania 04. września 2023
Ok, a czy jest sens skierować dziewczynkę jeszcze do poradni? I czy wydłużenie zatwierdza rada pedagogiczna?
Kazimierz 04. września 2023
Wydłużony czas. Zaświadczenie od lekarza wystarczy. Najlepiej z adnotacją o potrzebie wydłużenia czasu pracy.
kleopatraania 04. września 2023
Mam dziecko w klasie 8 leczone przez lekarza psychiatrę, diagnoza ADHD, zespół stresu pourazowego, nie ma opinii poradni. Czy zaświadczenie od lekarza wystarczy, co daje ono na egzaminie po klasi
Grono 02. września 2023
Jakie dokumenty musi mieć pedagog specjalny zgodnie z przepisami, nie chodzi o wymyślone wzory dla samych papierów tylko konkretne zgodnie z rozporządzeniem.?
Kazimierz 31. sierpnia 2023
Nie.
kined2 30. sierpnia 2023
Mam pytaniie, zcy nauczyciele przedmiotowcy do pracy z uczniem z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym muszą mieć dodatkowo ukończoną oligofrenopedagogikę? Chodzi o ucznia w szkole ogóln
daga0_0 29. sierpnia 2023
Jakie „zajęcia rozwijające uzdoleniania” są prowadzone w waszych szkołach? Czy koła zainteresowań to to samo, co zajęcia rozwijające uzdolnienia?
reszta 29. sierpnia 2023
Pewnie większość Wink i ja też
karolina9791 28. sierpnia 2023
Witam, czy ktoś z Państwa był lub jest przewodniczącym zespołu wychowawczego i pisał plan pracy?
Grono 22. sierpnia 2023
Czy ktoś z Państwa pedagogów miał wczesne wspomaganie rozwoju z dzieckiem? Proszę o kontakt.
Grono 08. sierpnia 2023
Jakie Państwo polecacie ciekawe gry dydaktyczne do zajęć emocjonalno społecznych? Czy np. Góra uczuć jest warta zakupu?
NetiKa 06. sierpnia 2023
Witam, właśnie zalogowalam się tutaj... Od września rozpoczynam prace jako pedagog szkolny- jestem nauczycielem 14 lat- do tej pory pracowałam jako wychowawca i kierownik internatu-...pomożecie
Kazimierz 24. lipca 2023
Oczywiście, różnią się. To zupełnie inne arkusze. Ten , o który Ci chodzi , gdzieś tam w szkole pewnie mam. Ale niestety na urlopie jestem.
paweljgx 24. lipca 2023
W plikach do pobrania jest arkusz "Dziecko w szkole". Jeśli ktoś z Państwa ma wiedzę o tym, że oba arkusze się nie różnią, proszę o informację. Smile
null 21. lipca 2023
Arkusz jest w plikach do pobrania.
paweljgx 20. lipca 2023
Czy ktoś z Państwa dysponuje arkuszem diagnostycznym Stott'a "Dziecko w rodzinie"?
Kazimierz 09. lipca 2023
Mogą sobie ten bon .... i tu niecenzuralne słowa. Tak jak i tą zapowiadaną na październik łapówkę wyborczą.
mariajolanta 09. lipca 2023
Laptopy dla nauczycieli a poprzednie dofinansowania https://www.euro....roku.bhtml
ToJa 24. czerwca 2023
Dzień dobry. Czy ktoś z Was generował swój dziennik Librus? Czy jest on zgodny z rozporządzeniem? U mnie brakuje podstawowych zadań do realizacji w 1 i 2 semestrze, brakuje notatek.. Tragedia
zawierucha 16. czerwca 2023
Na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej można wpisywać tylko te konkursy, które są w wykazie na stronie KO.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]