ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 7

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Grono 26. listopada 2020
Uczeń z orzeczeniem ma prawo uczyć się w czasie nauki zdalnej w szkole? Jeśli rodzic nie wyraża zgody, powinien napisać na piśmie? Czy tyko ustnie zgłasza do dyrektora?
reszta 23. listopada 2020
Korzystałam z pakietów gimnazjalnych, zawsze były ok.
Filip65 23. listopada 2020
Co myślicie o pakietach Eduterapeutica - Uzależnienia, Przemoc i agresja. Czy warto kupić?
Kazimierz 16. listopada 2020
Tomaszu, dłużej klasztora, niż przeora. Sądzę, że ten pan już nic nie zdąży zrobić (istotnego) Smile
Tomek 16. listopada 2020
Czytam, że Minister widzi potrzebę: 1.likwidacji puli wydzielonej na dokształcanie, 2.podwyższenia i zróżnicowania pensum w zależności od uczonego przedmiotu. Zapowiada kompleksowe zmiany.
jols 13. listopada 2020
A dlaczego nie miałoby przysługiwać pedagogom 500 zeta ? Oczywiście że przysługuje.
Ewa1444 13. listopada 2020
Czy pedagogom przysługuje 500 zł na akcesoria komputerowe? Ktoś może doczytał ?
Aneta25 10. listopada 2020
Dopóki będą dostawać socjal 500+, to chociażby świat się miał zawalić pójdą głosować na pis.
Asik2313 10. listopada 2020
Reszta... oni 4- my potrzebujemy 8 lat a i tak pewności nie mamy, że nasze społeczeństwo przejrzy na oczy...
reszta 07. listopada 2020
Zazdroszczę
reszta 07. listopada 2020
dyplomatycznie rzecz ujmując...i tylko 4 lat potrzebowali, żeby przejrzeć na oczy
reszta 07. listopada 2020
Szefie, z tym za i przeciw to ja tylko przekrój społeczeństwa pokazuje. Go Biden, go!!! Bardzo się cieszę! I bardzo mi smutno z drugiej strony. Społeczeństwo usa jest bardzo specyficzne...
Kazimierz 07. listopada 2020
Trumpowi już dziękujemy Smile Kto następny? Więcej radości, że nie będzie Trumpa, niż, że będzie Biden. Coś mi to przypomina.
Kazimierz 07. listopada 2020
Jedyne bezwarunkowe "jestem za, albo przeciw" powinno dotyczyć fanatyzmu w każdej postaci.
Kazimierz 07. listopada 2020
Albo znajdziemy jakieś kompromisy, które nikogo w pełni nie zadowolą, ale pozwolą w miarę normalnie i spokojnie żyć, albo będziemy się bez sensu szarpać cały czas.
Kazimierz 07. listopada 2020
Jestem za albo przeciw? Tylko tak można? Toż to prosta droga do fanatyzmu. Raz będą rządzić jedni fanatycy, a raz drudzy. I tak będziemy się obijać od ściany, do ściany.
reszta 07. listopada 2020
u nas. A co szukania alternatyw... marne szanse. W tak podzielonych społeczeństwach jesteś albo za albo przeciw
reszta 07. listopada 2020
Szansę w otrzeźwieniu elektoratu wiedzę w... covidzie. Nie będzie, bo i skąd na + i inne profity. Jedynie co przytrzyma twardy elektorat to "przyjdzie Heniek i zabierze", przynajmniej
Kazimierz 07. listopada 2020
żeby ludzie zaczęli szukać jakiejś alternatywy. Jak wyszło (nie tylko w USA z Trumpem), tak wyszło. Mam nadzieję, że będzie to ostrzeżenie dla tych, co przyjdą po oszołomach.
Kazimierz 07. listopada 2020
I to jest właśnie ból. Niestety poprzednia władza (nie tylko w USA) solidnie sobie zapracowała - przez swoją arogancję, samozadowolenie i zamknięcie się w "sytych" elitach- na to,

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]