ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 4

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Diora 06. sierpnia 2020
Gdzie u Was w szkołach zorganizowane jest izolatorium dla uczniów wobec których będzie podejrzenie, że mogą być zarażeni koronawirusem?
reszta 03. sierpnia 2020
głosować! nie przeszkadzać!
Aneta25 01. sierpnia 2020
Ciekawe, jakbędzie z naszymi podwyżkami, wszystkim po drodze rozdają pieniądze, a co z naszymi 6 %?
adola 28. lipca 2020
taanna30 11. lipca 2020
Reszta Wink
reszta 11. lipca 2020
Życzę Wam udanych wyborów....I mądrych rzecz jasna!
ToJa 06. lipca 2020
Czy ktoś z Was wprowadzał autorski program zajęć na temat emocji zachowania itp.do szkoły i mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań?
reszta 02. lipca 2020
No nie poszłam Wink Ale w czerwcu żegnając emerytów targały mną żale i inne zazdrości. A teraz cieszę się chwilą...chwilo trwaj wiecznie Grin
Zetka 30. czerwca 2020
reszta, a ja się zastanawiałam, czy w ślady Is nie poszłaś Wink Tylko mi to jakoś za wcześnie się wydawało Wink
reszta 30. czerwca 2020
Kaziu zapewniam, że się da....ramy. Zetka nowa rzeczywistość to miejsce pracy po zdechnięciu mojego gimnazjum vide "dobra zmiana"
Kazimierz 30. czerwca 2020
Trudno zrobić ewaluację czegoś, co kończy się w czerwcu w kwietniu. Nie ma też szans zrobić w kwietniu podziału godzin na nowy rok szkolny Smile Niestety
Zetka 30. czerwca 2020
reszta, zazdroszczę i się usilnie zastanawiam - o jakiej Ty "nowej rzeczywistości" piszesz?
reszta 30. czerwca 2020
Wysyłać nawet 3 dni przed Wink teraz mi cudnie w domku ...
reszta 30. czerwca 2020
Ha! Ja to wszystko zrobiłam w kwietniu!!! Potem tylko dpisywałam, ew. liczby zmieniłam...takie tam.. W mojej nowej rzeczywistosci nie można zostawiać takich rzeczy na koniec,tym bardziej gotowyc
mucha27 30. czerwca 2020
Napisałam raport z ewaluacji wewnętrznej, sprawozdania: ze zdalnego nauczania, z realizacji PWP, pedagoga i pomocy pp i chyba mam już wakacje Grin
Kazimierz 30. czerwca 2020
Kto skończył, ten skończył Smile Robię ewaluację zdalnego nauczania, a za chwilę ruszam z podziałem godzin Smile
reszta 30. czerwca 2020
ale mi doooobrze!!!!
martamoss 26. czerwca 2020
W sumie i śmieszne i smutne. Ale prawdziwe, niestety. Pozdrawiam Was wszystkich. Udanych wakacji życzę!
null 26. czerwca 2020
Tacy jesteśmy?Zwykli bohaterowie zdalnej edukacji? https://www.youtu...CObZjzFv-8
pedog 26. czerwca 2020
Właśnie wróciłam ze szkoły. Zaczynam wakacje Wink tylko kilka sprawozdań, ale to już z górki. Dobrego wypoczynku.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]