ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 4

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Jolaaaaa 21. czerwca 2020
Kochani, szukam kursu lub podyplomówki na trenera umiejętności poznawczych. Interesuje mnie Poznań lub Szczecin lub okolice. Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Pomóżcie
Kazimierz 21. czerwca 2020
Do Grono. W moim wzorze WOPFU w pkt. IV (wnioski) jest mowa o "formach i sposobach" i o ich ewentualnej modyfikacji.
Kazimierz 21. czerwca 2020
Dla mnie WOPFU jest wystarczającą formą ewaluacji. I tak praktykuję.
jkos 21. czerwca 2020
Używam arkusza wopfu z tej strony. Czy należy robić jeszcze osobną ewaluację IPETU? Dla mnie ocena efektywności to ewaluacja....A już któryś raz słyszę, że jeszcze musi być ewaluacja...
Grono 21. czerwca 2020
Czy w okresowej ocenie funkcjonowania ucznia wraz z oceną efektywności pisze się formy, sposoby, okres i wymiar godzin na nowy rok? Głównie pytam o wymiar godzin? We wzorze Kazia nie ma.
kaasiaag 20. czerwca 2020
Witam Państwa, czy ktoś będzie wiedział ( od niedawna jestem nauczycielem wpsmagającym) i czy do WOPFU i IPET-u trzeba dodać coś o nauczaniu zdalnym??
Grono 20. czerwca 2020
C.d. technikę z klasą 6 i ocenę z tego przedmiotu? ( W klasie 7 nie ma techniki) Czy ma być na świetlicy?
Grono 20. czerwca 2020
Jak wygląda sprawa że zwolnieniem ucznia z lekkim z drugiego języka? Czy na wniosek rodzica się zwalnia czy obligatoryjne? Jeśli obligatoryjnie, to gdzie ma być uczeń w tym czasie? Czy ma mie
Kazimierz 20. czerwca 2020
UWAGA!!!! Dyrektor może mieć własną koncepcję i może go wkurzyć, że jakaś "małolata" się wymądrza. To musisz wyczuć i być czujna.
Kazimierz 20. czerwca 2020
wodu" i zastanowić się w czym byłabyś dobra, który zakres działania najbardziej by Ci odpowiadał. Wokół tego zbudować koncepcję - pomysł na swoją pracę i przedstawić dyrektorowi
Kazimierz 20. czerwca 2020
To trudna sprawa. Co pracodawca, to inny pogląd na to, jaki powinien być pracownik. Tak, czy owak, warto wiedzieć, czym może zajmować się pedagog. Polecam zakładkę "charakterystyka zawo
angellika 20. czerwca 2020
Witam, w środę mam rozmowę o pracę na stanowisko pedagog szkolnego. Jak najlepiej się do niej przygotować? Dodam, że jestem świeżo po studiach Smile
Grono 20. czerwca 2020
Dziękuję.
Diora 20. czerwca 2020
Tak. I podczas kontroli zwracają dużą uwagę, żeby była adnotacja na egzemplarzu w szkole: otrzymałem kopię WOPFU, data i podpis rodzica Smile
Grono 20. czerwca 2020
Czy wydajecie kopie rodzicowi okresowa wielospecjalistyczna ocenę? ( Czyli ta co opracowuje się minimum 2 x w roku).
Grono 18. czerwca 2020
Czy w przedszkolu w okresie wakacji powinny odbywać się zajęcia rewalidacyjne i wczesnego wspomagania?
Diora 17. czerwca 2020
Dziękuję bardzo Smile
martamoss 17. czerwca 2020
Rozporządzenie w sprawie warunków, organizowania kształcenia... dla niepełnosprawnych
Diora 17. czerwca 2020
młodzieży niepełnosprawnej, czy rozporządzenie o w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej?
Diora 17. czerwca 2020
Proszę p podpowiedź. Zawiadamiając rodziców o spotkaniu Zespołu jako podstawę prawną podajemy rozporządzenie w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i m

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]