ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 2

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,862
bullet.png Najnowszy użytkownik: ziabulka

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
ewa82 03. października 2019
Ahaha Grin
Zetka 03. października 2019
A, jak w tajnych/poufnych, to ok Wink
Kazimierz 03. października 2019
Co też Pani z kuratorium polecam.
Zetka 03. października 2019
Też godziny pracy mam wpisane na początku dziennika i faktycznie by można było ich nie powtarzać. Muszę nad tym pomysleć... Tylko że czasem pracuję dłużej, albo w innych godzinach i trzeba
ewa82 03. października 2019
Dziekuje Wam bardzo,zwariowac można Grin jedyne co powiedziała Pani z kuratorium to uwaga,,proszę czytac prawo LITERALNIE'' Sad
Kazimierz 03. października 2019
Zetko, ależ skąd!!!!!!!! To są moje notatki tajne przez poufne. W dzienniku nic, a nic, Smile
Kazimierz 03. października 2019
Wpisuj i nie przejmuj się. Niech mądrzy inaczej podadzą podstawę prawną swoich mądrości.
Zetka 03. października 2019
Kazimierzu, te numery telefonów wszystkich rodziców masz w papierowym dzienniku pedagoga?
Kazimierz 03. października 2019
ISTOTĄ PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO JEST W ZASADZIE PRACA NA RZECZ DZIECKA. Kto tego nie rozumie, ma błędne pojęcie o sprawie. Albo.....ja już nic nie rozumiem u schyłku swojej "kariery&
ewa82 03. października 2019
czyli rozumiem ze również wczorajsze szkolenie z pomocy pp ,oczywiście w godzinach pracy to tez praca na rzecz dziecka,no tak to rozumiem.Mam zamiar wpisac szkolenie w dziennik i nie przejmować si
ewa82 03. października 2019
Ja oczywiście się z tym zgadzam,tylko Pani z kuratorium nie
ewa82 03. października 2019
Dziekuje bardzo
Kazimierz 03. października 2019
Wpisuję również np. udział w spotkaniu w Dziale Rodzin Zastępczych (o ile był w godzinach pracy) itp. W ramach pensum pracuję z dzieckiem i na rzecz dziecka.
Kazimierz 03. października 2019
Wpisuję również konsultacje z nauczycielem j. polskiego w sprawie, .... konsultacje z MOPS w sprawie... rozmowa z dyrekcją w sprawie....
ewa82 03. października 2019
Angry
Kazimierz 03. października 2019
Wpisy podobnie jak Zetka: rozmowa z ojcem ucznia klasy III Krzysztofa Nowaka w sprawie.... Mam numery telefonów wszystkich rodziców.
ewa82 03. października 2019
wpisujemy tam tylko dziłąnai na rzecz dziecka,wiec wg.tej Pani przyg.dokumentów,opinie,wycieczki z dziecmi itd. to już nie na rzecz dziecka ,bo nasze pensum wynosi 40 h tyg
Kazimierz 03. października 2019
Godziny pracy mam wpisane na początku dziennika. W dzienniku wpisuję działania nie przyporządkowując im godzin (wcale godzin nie wpisuję).
ewa82 03. października 2019
ok dziekuje Smile rozumiem,ze wszelkie warsztaty ,prowadzenie zajęć rozw.kompetencje em.społeczne również zapisywane są w dzienniku pedagoga?byłąm wczoraj na szkoleniu,ale pani z kuratorium powied
Zetka 03. października 2019
W dzienniku pedagoga nie ma wymogu wpisywania nr. tel. (patrz rozp o dokumentacji) ale w swoich notatkach czasami mam.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]