ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 3

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,862
bullet.png Najnowszy użytkownik: ziabulka

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
reszta 22. września 2019
I w "zajęciach (nie) specjalistycznych"
reszta 20. września 2019
Tak.w pomocy pp po nowszemu pisaliśmy o tych zajeciach
Anetta46 20. września 2019
Czy jest tu gdzieś temat o zajęciach podnoszących kompetencje emocjonalno społeczne?
reszta 19. września 2019
"Proszę zrobiłam tak jak pani chciala". Będzie zachwycona i wszystko jej się spodoba
reszta 19. września 2019
ewelina, zintegrowany plan działań weź w pierwszego lepszego ipetu. ..przerób każdemu dzieciakowi jako plan i oddaj - koniecznie przy swiadkach!!! z komentarzem
reszta 19. września 2019
Jprdl....kto wybiera tychyba dyrkow?
j00la 19. września 2019
Moja Szefowa chce diagnozę funkcjonalną dla każdego dziecka w szkole. ????!!!!!
ewelinah29 19. września 2019
Ja mam liczoną rewalidację z 18 g pensum
ewelinah29 19. września 2019
Dyrekcja kazała napisać do każdego ucznia objętego pomocą p-p "Zintegrowany plan działań. Czy ktoś z Was to pisze i co on zawiera.
Madalena 19. września 2019
Jak liczona jest rewalidacja : z 18 g pensum, czy z 20 godzin tak jak wspomagający ?
krokodys 18. września 2019
Agnieszka_AA ja też dopiero zaczynam i piszę od 8.00 do 13.00 ale nie wiem jak inni
Grono 18. września 2019
Kasia2007 napisz do mnie na PW. Dzieki
Grono 18. września 2019
Dziękuję
Zetka 18. września 2019
Dostosowania opracowują na etap, ale mogą się one zmienić po corocznej ocenie efektywności udzielanej pomocy p-p
Zetka 18. września 2019
Oczywiście, że należy. Opinia, czy jej brak, do tego nic nie ma. Ważne są potrzeby dziecka. MEN wydało kiedyś takie książeczki "One są wśród nas". Przydatne one były.
Grono 17. września 2019
1. Czy dostosowanie wymagań u Was w szkołach nauczyciele opracowują na dany rok szkolny, czy etap edukacyjny? 2. Czy do dziecka np. z cukrzycą bez opinii należy opracować dostosowanie>
Kazimierz 17. września 2019
Aliapa - jako uzupełnienie pensum tak, w pensum nie. Zapisaliśmy na ten temat na forum setki stron. Smile
Agnieszka_AA 17. września 2019
Czy w dzienniku elektronicznym (librus) rozpisujecie każdą czynność na dany dzień godzinowo, czy na zasadzie od 8.00 do 13.00 i piszecie co wykonywaliście?
ToJa 17. września 2019
Czy ktoś wie coś na temat tych studiów? Pilnie potrzebuję info czy są "coś warte" i czy uprawniają do prowadzenia rewalidacji.
ToJa 17. września 2019

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]