ISSN 2081 - 6375
 
 
 
Nawigacja
Aktualnie online
bullet.png Gości online: 5

bullet.png Użytkowników online: 0

bullet.png Łącznie użytkowników: 31,861
bullet.png Najnowszy użytkownik: natalia0999

Ostatnie komentarze
bullet.png Czy ktoś z Was jest...
bullet.png Żeby napisać jedn...
bullet.png Już się boję co "...
bullet.png Szczerze powiem, że...
bullet.png Czy ten artykuł jes...
bullet.png Nie. Należy tylko p...
bullet.png Dzień dobry,mam pro...
bullet.png Rzeczywiście rodzic...
bullet.png No wreszcie. Od dawn...
bullet.png I nauczyciel wychowa...
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Zetka 09. kwietnia 2022
Rewalidacja powinna być z 20, bo tak wynika z KN i rozp. o kształceniu niepełnospr. Wzór na pensum łączone jest w Art.42.5c KN. Dokładnie to opisałam w którymś z wątków jakiś czas temu.
Kazimierz 09. kwietnia 2022
Czy sądzisz, że powinniśmy mieć takie samo pensum jak nauczyciele dydaktycy?
Aneta25 09. kwietnia 2022
Cały problem od lat polega na tym, że mamy inne pensum. Jak zawsze jesteśmy poszkodowani.
Grono 09. kwietnia 2022
Tylko na jaki przepis się powołać? By zawalczyć? Ja też uważam, że rewalidacja powinna być liczona z 18. Jeśli matematyk ma oligo, to on jest specjalistą? Jeśli tak, to z 22 powinien mieć
Zetka 08. kwietnia 2022
Działajcie. Samo się nic nie zrobi.Trzymam kciuki.
Zetka 08. kwietnia 2022
Niesprawiedliwe??? To jest niezgodne z prawem! Jak same nic nie możecie poprawić? Możecie się zwrócić do dyrekcji o wypłaty zgodnie z prawem. PIP też chetnie pomoże.
Majka123 08. kwietnia 2022
Nalo, też tak mam i też uważam, że to niesprawiedliwe. Obawiam się, że nic sami nie możemy poprawić w tym temacie
nalo 08. kwietnia 2022
Ja wszystkie godziny ponadwymiarowe czy godzinę wychowawczą, czy jako wspierający (10 h) mam płacone z 22h. Uważam to za niesprawiedliwe.
Lidiiia 04. kwietnia 2022
Ciekawe zajęcia na poprawę relacji w klasie IV-V ???
Zetka 03. kwietnia 2022
Majka123, moje ponadwymiarowe rewalidacji liczone są z 21, co wynika z Art.42.5c KN
Grono 01. kwietnia 2022
Proszę o kontakt osobę, która ma dziennik Vulkan. Będę wdzięczna.
Majka123 01. kwietnia 2022
dziękuję :-)
Majka123 01. kwietnia 2022
Pedagodzy, rewalidację macie liczoną z pensum specjalisty? czy nauczyciela 18 godz?
Monika23 17. marca 2022
Hej, czy ktoś pisał wniosek do kuratora o przeniesienie ucznia do innej szkoły?
ToJa 17. marca 2022
U nas odpowiedź to brak funduszy. Nie wiem co poradzić, szukam jakiegoś psychologa, który podejmie się wolontariatu, jest bardzo dużo ogłoszeń, ale nikogo nie widziałam z Zachodniopomorskiego
Kazimierz 17. marca 2022
Nie powinno być problemu z zatrudnieniem. Mnie w OP zapytali, czy jeden wystarczy.
ToJa 17. marca 2022
Zazdroszczę.
Kazimierz 16. marca 2022
Zatrudniliśmy nauczyciela z Ukrainy, jako asystenta międzykulturowego.
rabbit75 16. marca 2022
Przez to że ktoś w szkole mówi do nich w ich języku, nie obcym, nie rosyj. (dla wielu to język okupanta) są spokojniejsze i bardzo dużo mówią o zapamiętanych obrazach i dźwiękach wojny
ToJa 16. marca 2022
Bardzo by nam się takie wsparcie przydało.Ja z nimi się dogaduje po angielsku, ale żeby prowadzić porady, to aż tak biegła nie jestem. Szkoda mi chłopaka, bo widzę, że stres go nie opuszcza.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z PEDAGOG SZKOLNY musisz się zarejestrować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10. czerwca 2026 12:47
beata100-dzięki za odpowiedź. Oszczędności oczywiście...

10. czerwca 2026 09:22
Można, ale już by nie przesadzali skoro masz tylko 11 godz. Ja mam rewalidację jako nadgodziny.

09. czerwca 2026 19:44
Dzień dobry! Chciałabym Was zapytać czy zgodnie z obowiązującym prawem można przydzielić zajęcia rewalidacyjne w ramach etatu pedagoga specjalnego i w jakim wymiarze. Mam 11 godz. pedagoga sp

17. kwietnia 2026 19:12
W Krakowie nie ma takich pomysłów.

15. kwietnia 2026 23:06
pomysł.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
bullet.png jakie programy profi...
bullet.png pedagog szkolny i sp...
bullet.png telefony na lekcjach
bullet.png niepełn. umiarkowana
bullet.png doradztwo zawodowe
Najciekawsze tematy
bullet.png jakie programy pr... [255]